EUROFRED Patio Heater PH E - Infračervené elektrické topidlo

EUROFRED Patio Heater PH E - Infračervené elektrické topidlo
Výrobce:EUROFRED
Záruka:Záruka 2 roky

Ihned k odběru
 
Cena:1 231 Kč bez DPH
1 490 Kč vč. DPH


Venkovní elektrický tepelný zářič nástěnný - ideální pomocník pro pohodu na Vaší terase nebo na balkóněPoužití venkovního topidla: domácnosti (balkóny, terasy), restaurace, sportovní kluby, hotely
  • * Znáte atmosféru vánočního punče nebo silvestrovské půlnoční oslavy venku a přitom v teple?

  • * Chcete trávit příjemně i podzimní večery na Vaší terase?

  • * Kouříte venku a je Vám na terase zima?

  • * Máte restauraci s venkovní terasou a chcete prodloužit její provoz?

  • * Účastníte se v chladnějším období venkovních výstav a trhů?Výhody elektrického tepelného zářiče:

Elektrické infračervené topidlo lze napojit do každé zásuvky, není nutné kupovat plynové lahve. Není třeba žádné předehřívání a zapalování jako u plynu, zářič má nulovou spotřebu kyslíku, žádné emise ani výpary, bezhlučný provoz. Tepelný zářič Eurofred má 3 stupně výkonu 650,1350,2000 W a velmi jednoduché ovládání. Výhřevná plocha je cca 16 – 20 m2. Součástí dodávky je sada pro montáž na zeď a 1,8m dlouhý přívodní kabel. Elektrické krytí tepelného zářiče je IP 44 - to znamená venkovní použití pod stříškou. Terasový ohřívač Eurofred má bezpečnostní funkci proti přehřátí a proti fungování ve špatné poloze.Výhoda quartzového tepelného ohřívače Eurofred:

Výhoda quartzových zářičů s křemíkovými lampami spočívá v tom, že v podstatě ihned po zapnutí vyvíjejí teplo. Navíc při stejném příkonu jako u klasických infra je nižší spotřeba elektrické energie. Zářič ohřívá pouze povrch, nikoliv vzduch. Teplo, které zářič poskytuje, působí okamžitě a je velmi příjemné – vytváří záření o podobné vlnové délce jako je sluneční záření. Velké plus je jeho cílenost a sálavost. Infrazářiče neohřívají vzduch, ale předměty a povrchy v dosahu jeho záření. Teplo z infrazářiče není ovlivňováno působením větru, ale efektivně využívá svého výkonu i ve venkovním prostředí.Terasový elektrický ohřívač Eurofred snadno a rychle nainstalujete, funguje bez omezení provozu. Oproti jiným typům zářičů zaujme nízká investice do jeho pořízení, ekonomický provoz, vysoká účinnost, regulace bez ztráty účinnosti, okamžitý plný výkon a nízká tepelná setrvačnost, variabilita, snadná přemístitelnost, ekologický provoz - žádné emise a bezhlučný chod.