O nás

Naše firma F.M.PRACOS, spol. s r.o. je ryze českou společností, která působí na trhu od roku 1996 v oblasti prodeje, pronájmu stavebních strojů a poskytování záručního i pozáručního servisu mnoha předních světových výrobců.

Půjčovna a servis

Díky dlouhodobým zkušenostem v segmentu stavební mechanizace a vstřícnému přístupu k našim zákazníkům, jsme si získali důvěru předních stavebních firem a etablovali se jako spolehlivý dodavatel vibrační techniky pro hutnění povrchů. Naše odvlhčovače pomáhají likvidovat havarijní případy vytopení, následky povodní nebo přívalových dešťů. S úspěchem zajišťujeme pomocí našich výkonných teplovzdušných agregátů vytápění významných staveb v regionu, předních kulturních a sportovních akcí nebo vytápění zahrádek restaurací. Naši zákazníci se mohou spolehnout, že naše stroje a nářadí, které si u nás pronajmou či koupí, mají stoprocentně zajištěn i servis.

Osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP)


Naši činnost jsme rozšířili o prodej kvalitních osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) a pomůcek, které zajistí bezpečnost a ochranu zdraví při práci (BOZP).

Pracovní a profesní oblečení


Před pár lety jsme se rozhodli, že začneme oblékat pracanty ze všech možných oborů a všech možných rozměrů, kteří dokáží ocenit individuální přístup, kvalitu a kterým běžná konfekce nevyhovuje. Dle Vašich požadavků vybereme ideální materiál, vezmeme míru, připravíme návrh a ve vlastní zakázkové výrobě zhotovíme oděvy, ve kterých se budete cítit skvěle a které při tom něco vydrží. Pro zaměstnance v gastronomii a hotelový personál šijeme rondony, zástěry, haleny, kuchařské kalhoty, košile aj. Připravíme pracovní oblečení, jako jsou firemní kombinézy, montérkové soupravy, blůzy, pracovní pláště, aj.

Reklama a grafika


Nastartovali jsme nové aktivity v reklamě, které zahrnují grafické návrhy aplikací a následné potisky na reklamní textil (trička, košile, vesty, čepice aj.), polepy firemních vozidel, zpracování a výrobu venkovních reklamních banerů.

Komplexní a speciální služby


Komplexní služby pro odvlhčování a vysoušení staveb, které vzniknou při samotné výstavbě nebo při odstraňování následků havárií zatečením vody nebo řáděním přírodních živlů. K této činnosti využíváme vlastní půjčovnu odvlhčovačů a topidel. Naše služby zahrnují zaměření vlhkosti speciálními měřícími přístroji, návrh řešení a kalkulace nákladů, zapůjčení techniky pro odvlhčování a topení, vyhotovení zprávy, která slouží jako podklad pro pojišťovny k likvidaci pojistné události.

Cíle


Našim cílem je, aby naši zákazníci byli spokojeni a rádi se k nám vraceli. Spokojený zákazník je naší nejlepší reklamou.