Motorové kolečko Muck-truck

Motorové kolečko Muck-truck
Výrobce:MUCK-TRUCK
Zařazení:Motorové kolečko
Záruka:Záruka 2 roky

U dodavatele (expedice 2-5 dnů)
 
Cena:75 990 Kč bez DPH
91 948 Kč vč. DPH


Motorizované kolečko MUCK TRUCK je vybavené motorem HONDA GXV 160. Kolečko přepraví náklad o hmotnosti 250 kg bez fyzické námahy a to i tam, kde je obtížný přístup a kde nelze využít jinou mechanizaci. Motorizované kolečko projede dveřmi o šířce 70 cm. Uplatní se na stavbách, při zemních pracích, budování inženýrských sítí, krajinářských úpravách, kde práce vyžadují manipulaci s větším množstvím půdy na relativně malých prostorech a v nerovném terénu. MUCK TRUCK dokáže vyjet i po schodech a bez problému zdolá kopec se stoupáním do 30 stupňů. Pro svoji práci nevyžaduje zpevněný terén.

Motorizované kolečko MUCK TRUCK si nejvíce oblíbili farmáři, kde má mnohostranné využití (krmení pro dobytek, vyvážení hnoje, navážení materiálu při stavbách oplocení pastvin, svozu dřeva, navážení ornice apod.). Na stavbách se osvědčuje při demolicích a bouracích pracích na odvoz suti, obzvláště tam, kam se nedostane žádná jiná mechanizace (úzký vjezd, dvorní trakty, omezené prostory, při stavbách bazénů a jezírek apod.). Při krajinných úpravách se využívá ve svažitých terénech, při zakládání terasových zahrad, rozvozu navezené ornice, při rozvozu např. drenáží, navážení dlažeb, stavebních materiálů apod.

PŘÍSLUŠENSTVÍ:

PLOŠINOVÝ VOZÍK
Perfektní pro přepravování nákladů, které se nedají přepravit v korbě. Protože plošina je umístěna nad koly, je možné snadno přepravovat i předměty, které přesahují šířku plošiny, jako trámky, kulatinu, větší nádoby, pytle se zeminou, obrubníky, dlažební kostky, zahradní dekorace apod.

NÁSTAVCE NA ZVÝŠENÍ STĚN KORBY KOLEČKA
se připevní ke standardní korbě. Zvýší se tím její objem o 30 %, což oceníte při přepravě objemnějších nákladů, např. materiálu k mulčování, ostříhaných větví ze stromů a živých plotů, sena, kompostu, hnoje, nasekaného dřeva apod.

SNĚŽNÝ PLUH
se snadno připojí před korbu. Je ideální při odstraňování sněhu z cest a chodníků. Lze ho dobře použít dokonce i pro srovnávání terénu. Radlici lze pro lepší manévrování zvednout, natočit ji, abyste mohli odhrnovat sníh v požadovaném směru. Vhodné i pro chataře a chalupníky, kde se v zimě cesty neudržují.

ZÁVĚSNÉ ZAŘÍZENÍ
se snadno připevní místo korby. Je možné ho využít k tažení lodí, přívěsných vozíků, karavanů apod. Utáhne až 2,5 tunové přívěsy. Snadno ovladatelné a velmi výkonné zařízení.

Možnosti pneu: Dvojitá kola cena za pár 8 500 Kč.Široká zahradní kola cena za pár 11 200 Kč bez DPH