Elektrocentrály

Elektrocentrály jsou označovány jako benzínové generátory nebo benzínové či dieselové agregáty. Vyrábějí se jako mobilní (přenosné) nebo stacionární zdroje energie (záložní zdroje), které Vám zabezpečí kontinuitu a efektivnost stavebních prací.

Mobilní elektrocentrály sloužící pro pohon elektrického nářadí a strojů na stavbách a ve výrobě nebo v místech mimo dosah centrální rozvodové sítě a infrastruktury. Nepostradatelné jsou také po různých živelných pohromách jako jsou bouřky, povodně apod. k zajištění běžného chodu životních potřeb obyvatelstva.

Stacionární elektrocentrály s vyšším výkonem jsou nepostradatelné jako záložní zdroje při nečekaném výpadku elektrické energie ze sítě v nepřetržitých výrobních provozech, v nemocnicích operačních sálech, pro provoz rozhlasových a televizních stanic, telekomunikačních zařízení apod. Často jsou vybaveny automatickým startem při vysoké zátěži nebo výpadku dodávky elektrické energie.

Elektrocentrály se vyrábějí jako jednofázové nebo třífázové. Pro pohon elektronických zařízení a pro elektrické spotřebiče řízené elektronikou se používají elektrocentrály vybavené AVR (vyrovnání výstupního napětí), aby nedošlo k poškození citlivých spotřebičů. Záložní zdroje (stacionární elektrocentrály) jsou AVR vybaveny vždy.

V naší nabídce naleznete elektrocentrály značek EUROPOWER, DAGARTECH, MEDVĚD a jiné za výhodné ceny a ve velkém výběru. Všechny elektrocentrály a generátory jsou vybaveny spalovacími motory HONDA nebo Vanguard. Mimo uvedené profesionální elektrocentrály a generátory nabízíme i elektrocentrály IC Power z produkce Hyundai, které jsou za bezkonkurenční ceny a které nabízejí spolehlivost a výkon pro hobby a občasné profesionální použití.

Velmi oblíbené jsou malé, odhlučněné elektrocentrály, které svými rozměry a tichým chodem si najdou uplatnění při provozu karavanů, obytných vozů, lodí, hausbotů, jachet. Pro své vlastnosti jsou označovány jako invertorové nebo "kufříkové" elektrocentrály.


Výrobce:
DAGARTECH
DeWALT
EUROPOWER
ITC POWER
MEDVED
NTC
 
Produkty:
Stránka: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 /