Stavební míchačky a míchadla

Stavební míchačky dělíme na spádové míchačky a míchačky s horizontálním (nuceným) mícháním. Spádová míchačka se používá pro běžné stavební práce na míchání malty a míchání betonu.
Horizontální míchačka s nuceným mícháním se používá na míchání stavebních směsí, které lze jen těžko míchat běžnou míchačkou.

Spádová míchačka je vybavena jednofázovým motorem s napájením 230 V nebo třífázovým motorem. Jednofázové motory se vyznačují dlouhou životností a mají dvojnásobnou izolaci. Třífázové motory 400 V se instalují nejčastěji do míchaček nad 200 litrů míchané stavební směsi.

V naší nabídce spádových stavebních míchaček naleznete výkonné a známé stroje předních světových výrobců BELLE, GUY NOEL, LESCHA a CAMAC.

Elektrické stavební míchadla jsou další kategorií stavebních strojů a nářadí. Elektrická míchačka se používá pro snadnější míchání malty v malých dávkách a pro míchání stavebních směsí nebo lepidel. Námi nabízené míchadla se vyznačují výkonnými pohonnými jednotkami s plynulou regulací otáček. Upínání míchací metly se provádí pomocí matic.

V našem obchodě a půjčovně najdete elektrické stavební míchadla předních světových výrobců RUBI, HERVISA PERLES.


 
Produkty: