Tříkotoučové brusky

Tříkotoučové brusky nebo také planetové brusky, jsou určeny pro broušení středně velkých ploch. Brousit lze betonové podlahy, lité podlahy, anhydritové podlahy, dřevěné podlahy, samonivelační stěrky a jiné. Brusky jsou osazeny několika vyměnitelnými brusnými kotouči a vybaveny planetovou převodovkou. Pokud zaměníte brusný kotouč, lze brusku uzpůsobit k broušení dřevěných podlah a palubek nebo k leštění povrchů a to buď pro mokré nebo suché leštění. Pro zamezení prašnosti je vhodné použít brusky společně s průmyslovými vysavači.
Planetové brusky jsou využívány k vyrovnání nerovných povrchů, vyhlazení nebo zdrsnění povrchů, k odstranění starých nátěrů nebo lepidel, k přípravě povrchů před lakováním, k broušení vyplavených vrstev na povrchu betonové podlahy, k přebrušování spár. Použití kvalitní brusky umožní snížení množství nátěrových hmot a urychlí tak přípravné a dokončovací práce.
V naší nabídce naleznete planetové brusky pro broušení středně velkých ploch a ucelenou řadu příslušenství a nástrojů pro broušení každého povrchu, jako je beton, kámen, asfalt, elastické hmoty a jiné.


 
Produkty: