Spádové míchačky

Spádová stavební míchačka se používá pro běžné stavební práce na míchání malty a na míchání betonu. Spádová míchačka je vybavena jednofázovým motorem s napájením 230 V nebo třífázovým motorem. Jednofázové motory se vyznačují dlouhou životností a mají dvojnásobnou izolaci. Třífázové motory 400 V se instalují nejčastěji do míchaček nad 200 litrů míchané stavební směsi.

V naší nabídce spádových stavebních míchaček naleznete výkonné a známé stroje předních světových výrobců BELLE, GUY NOEL, LESCHA a UMACON.

Spádová míchačka anglické firmy BELLE se vyznačuje vysokou úrovní kvality, výbornou vyváženou a robustní konstrukcí. Zvláštní pozornost si zaslouží míchačka BELLE 150 Mini mix, která patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější spádové míchačky na českém trhu.

Francouzské míchačky GUY NOEL jsou kvalitní a dobře prodejné spádové míchačky. Nejprodávanější z profi míchaček je model B 180.

Spádové míchačky polské výroby LESCHA jsou robustní stroje, vyráběné s jednofázovými motory 230V a od větších objemů míchané směsi i s motory 400V. Míchačky Lescha charakterizuje spojení kvality a příznivé ceny. Nepřehlédnutelné je, že mají zubové litinové věnce, tedy jsou bezpečné a kvalitní.


Výrobce:
BELLE
LESCHA
 
Produkty: