Terasové sálače

Terasové sálače, známé jako terasové zářiče, patio ohřívače nebo také "hříbky", patří do skupiny plynových topidel, které pro výrobu tepla využívají spalování plynu propan butan (PB).

Jsou určeny pro instalace ve venkovním prostředí, kde Vám zpříjemnění posezení i ve velmi chladném období. Důraz je tady kladen kromě tepelného výkonu, hospodárnosti, bezpečnosti provozu i na kvalitní zpracování a elegantní design. Zářič nemá žádné vnější plynové ani elektrické přípojky, neboť láhev s plynem (propan butan) je umístěna v podstavci a tak nehrozí nebezpečí zranění osob. Přístroj lze také ukotvit k zemi.

Přístroj se uvede do provozu vlastním piezoelektrickým zapalovačem a tepelný výkon lze dle potřeby regulovat. Hořák je zhotoven z nerezavějící oceli a zaručuje dlouhou životnost.

Terasové sálače můžete použít nejen pro osobní potřebu na terasách, na zahrádkách, ale i pro komerční účely, kde zpříjemní venkovní posezení v restauracích nebo kavárnách, na párty, na rautech a jiných akcích konaných ve venkovním prostředí. Již při venkovní teplotě +5° C vytvoří zářič v nezakouřeném prostředí příjemnou teplotní pohodu.


Výrobce:
ENDERS
MASTER
 
Produkty: